hore
Nový autoservis v Košiciach Akcia - prezutie pneu Quatro - prvý autoservis a pneuservis na splátky Akcia - prezutie pneu + geometria za 35eur

Pneuservis pre osobné autá a SUV

Prezutie pneumatík

Jazdite bezpečne a pohodlne v každom počasí.

Prezutie pneumatík na prístroji HunterOktóber sa síce ešte nezačal, ale my už myslíme na Vás a Vaše vozidlo.

Ako sme spozorovali, začali prvé chladné noci i rána, a preto je už najvyšší čas na prezúvanie letných pneumatík za zimné. V noci totiž už teploty klesajú aj pod päť stupňov a, keď jazdíte ráno do práce a večer z práce, letná pneumatika Vás môže zradiť. Tá má totiž správne vlastnosti pri teplote nad 7 stupňov.

Pneumatiky by sme mali prezúvať na zimné vtedy, keď teplota klesne pod sedem stupňov celzia, my však odporúčame prezuť ich o niečo skôr.

Najlepší čas prezuť pneumatiky je približne v polovici októbra.
Až 80 % zákazníkov prezujeme ešte pred prvým snehom.

Prezutie pneumatík na prístroji HunterNečakajte na poslednú chvíľu. Vyhnete sa vyčkávaniu pred servismi a ohrozeniu seba a ostatných účastníkov cestnej premávky. Ale aj pokutám, ktoré Vás tiež nútia prezuť na zimné vtedy, ak sa na vozovke nachádza súvislá snehová vrstva, ľad alebo námraza. Ak porušíte tento zákon, môže vodič dostať pokutu do výšky 60 eur. Policajt je dokonca oprávnený zakázať ďalšiu jazdu s takým vozidlom. A to by určite nikto nechcel.

Preto Vám ponúkame prezutie letných pneumatík za zimné.

Nečakajte už ani chvíľu a objednajte sa na výmenu pneumatík. Okrem prezutia vozidla Vám ponúkame servisné práce za najlepšie ceny. Ponúkame Vám aj kvalitné náhradné diely za výborné ceny, ktoré máme skladom alebo na objednávku do 24 hodín.

Neváhajte a navštívte nás.

Podrobný cenník pneuservisu na stiahnutie: Pneuservis.pdf

Škoda Volkswagen Audi Seat Renault Peugeot Citroën Ford Fiat